Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kwadratowa Masakra][LWC na skrzynie][Cofanie 1 komenda][Swietna Zabawa] PIXELOWY ŚWIAT


THEkondiPlaying

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


fxXnKGZ.png

NOWE IP: PIXELOWY.MAXC.PL

To serwer, na którym nie jest najważniejsza prot 4 , czy miecz 5/2. Tu najważniejszy jest szacunek graczy! Jak go zdobyć? Pomagać innym, nie kraść, nie zabijać, oraz budowac, piękne i użyteczne budowle! Aby zmiejszyc możliwość kradnięcia ustawiliśmy plugin LWC tak, aby blokował skrzynie oraz piece! Zapoznaj się z regulaminem: /regulamin

FORUM ORAZ STRONKA DOSTĘPNE NA SERWERZE W /niezbednik!

TAM MOŻESZ SKŁADAĆ SKARGI/PROPOZYCJE ITP!

pixelowy.maxc.pl

Podanie:

Wzór:

Nick z MC:

Masz premke?:

Wiek:

Jesteś ogarnięty:

Poziom orto: (/10)

Napisz coś o sobie i powiedz dlaczego chcesz grać na serwerze: (min. 5 zdan)

KZqu8i8.png
kropka.pngNazwa serwera: Pixelowy Świat
kropka.pngAdres IP: pixelowy.maxc.pl
kropka.pngPotwory: Tak
kropka.pngZwierzęta: Tak
kropka.pngPVP: Tak
kropka.pngSloty: 10
kropka.pngBiała lista: Tak
kropka.pngNether: Tak
Lbqw5tv.png
kropka.pngEssentials + Chat i Spawn

kropka.pngWE
kropka.pngWG
kropka.pngWB
kropka.pngCore Protect 2
kropka.pngi wiele więcej
mTYYNoW.png
kropka.pngTHEkondiMAN - Admin
kropka.png BadBat12 - Admin

kropka.png przewoz20011 - mod
FERvPLI.png


Szukasz prawdziwego survivalu, gdzie poziom ustawiony jest na HARD? Chcesz budować domki i nie martwić się, że ktoś je zniszczy? Denerwują cie "diax koxy" przy spawnie, którzy tylko czekają aby Cię zabić? Chcesz spędzić czas w świetnym towarzystwie? W takim razie nie musisz szukać dalej, Pixelowy Świat to serwer stworzony dla Ciebie! Pixelowy Świat jest serwerem bez żadnych frakcji, czy innych tego typu pluginów. Gramy na nim RAZEM, a nie PRZECIWKO sobie! Zakaz griefu, okradania! Na serwerze obowiązują zasady NETYKIETY! ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta ) Nie znajdziesz u nas BEZSENSOWNEGO pluginu na życia, który psuje klimat gry! Od teraz szukamy informacji na temat graczy w google i na forach! Serwer leży na dobrej maszynie z 64 mb na slot!
Komendy w grze: /drop - pokazuje drop itemkow ze stone'a
/tpa (nick) - tp do gracza
/tpaccept - zgoda na tp
/tpdeny - odrzucenie tp
/m (nick) (wiadomosc) - wiadomość do gracza
/co i - włącza/ wyłącza inspektor (logblock)
/niezbednik - niezbednik gracza

/komendy - komendy

/regulamin

/lwc - pomoc LWC

FORUM ORAZ STRONKA DOSTĘPNE NA SERWERZE W /niezbednik!

TAM MOŻESZ SKŁADAĆ SKARGI/PROPOZYCJE ITP!

TS3 !
IP: ts-3.pl

Kanał 14. Pixelowy Świat

Hasło: pixelowy

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick z MC: PackFlamePL

 

Masz premke?: Nie

 

Wiek: 12

 

Jesteś ogarnięty: Tak

 

Poziom orto: (/10) 10/10

 

Napisz coś o sobie i powiedz dlaczego chcesz grać na serwerze: (min. 5 zdan) Mam na imię Marcin. Lubię grać na komputerze ale i w piłkę nożną. Nagrywam też na YouTube tylko za bardzo nie mam gdzie :P Uwielbiam serwery tego typu i chciałbym na takim zagrać :D

mca.png

Opublikowano

Nick z MC:Nortoxx

Masz premke?:Nie

Wiek:13

Jesteś ogarnięty:Tak

Poziom orto: (/10) 8/10

Napisz coś o sobie i powiedz dlaczego chcesz grać na serwerze: (min. 5 zdan) Mam na imię Dawid.Interesuje się:Informatyką,Piłką nożną.Uwielbiam serwery typu kwadratowa maskara bo na nich się coś dzieje!

Robię stronki troszeczke mi to wychodzi.

Opublikowano

Nick z MC:KingSword552

Masz premke?:tak

Wiek:11

Jesteś ogarnięty:tak

Poziom orto: (/10)8/10

Napisz coś o sobie i powiedz dlaczego chcesz grać na serwerze: (min. 5 zdan)

chce grac na serwie bo nie umiem znalezc innych.

umę pięknie budować domiki oraz inne żeczy.

lubię grać w minecrafta gram od bety 1.5_1.

lubie takie serwery.

i znam dobre pluginy



to podanie kolegi

Nick z MC:XGanusX

Masz premke?:tak

Wiek:10

Jesteś ogarnięty:tak

Poziom orto: (/10) 5/10

Napisz coś o sobie i powiedz dlaczego chcesz grać na serwerze: (min. 5 zdan)

wszystko co ja

Opublikowano

Nick z MC: Blomy95
Masz premke?: Nope.
Wiek: 13
Jesteś ogarnięty: No JASNE
Poziom orto: (0/10): 8
Napisz coś o sobie i powiedz dlaczego chcesz grać na serwerze: (min. 5 zdan): hmm.. Lubię bardzo grać na takich survivalach, bo sprawia mi to przyjemność ;) Umiem budować. w minecrafta gram od wersji 1.2.3. Interesuję się motoryzacją i informatyką. Gram w gry komputerowe, w piłkę nożną i koszykówę.

Opublikowano

Nick z MC: Revolu20


Masz premke?: Tak


Wiek: 14


Jesteś ogarnięty: Tak


Poziom orto: (/10) 9/10


Napisz coś o sobie i powiedz dlaczego chcesz grać na serwerze: Moim zajęciem jest tworzenie grafiki. Interesuję się motoryzacją oraz informatyką. Chciałbym grać na serwerze ponieważ lubię pracę w grupie. Dodatkowym zajęciem jest gra w piłkę nożną oraz ręczną


Opublikowano

Nick z MC: przewoz20011


Masz premke?: Yup c:


Wiek: 15

Jesteś ogarnięty: Tak.


Poziom orto: (/10) 9.5/10 (Literówki czasami mam)


Napisz coś o sobie i powiedz dlaczego chcesz grać na serwerze (min. 5 zdan): Nazywam się Michał , lubię grać na komputerze .

Informatyka to moja pasja , zajmuje się nią na codzień.

Grałem już na wielu serwerach tego typu ,ale padały po 2 tygodniach :c

A jednak lubię grać na serwerach tego typu , ze względu na

wszechstronność ich.

Zagrałbym na tym serwerze , bo tak naprawdę , dawno nie grałem na takich

multiplayer'ach.

Opublikowano

Nick z MC:LoLThunder

Masz Premke?: Nie.

Wiek:14

Orto?: 8/10

Napisz coś o sobie i powiedz dlaczego chcesz grać na serwerze: Lubię takie serwery. Jestem aktywny, lubię strzelanki ( głównie CS i bf 3). Interesuję się informatyką. I lubię pracę w grupie, pomagam innym.

Opublikowano

Nick z MC:wojto1122


Masz premke?:Oczywiście


Wiek: 13


Jesteś ogarnięty:tak


Poziom orto: (/10)8/10

Napisz coś o sobie i powiedz dlaczego chcesz grać na serwerze: (min. 5 zdan):Mam na imię Wojtek . Lubię grać w Minecrafta . Lubię grać na serwerach kwadratowa . Jestem informatykiem :D . Kocham cały świat xD .

Opublikowano
Nick z MC:WantPlay

Masz premke?: Niestety nie .

Wiek:14

Jesteś ogarnięty:Oczywiście

Poziom orto: (/10) 10/10

Napisz coś o sobie i powiedz dlaczego chcesz grać na serwerze: (min. 5 zdan) : Jestem 14 letnim gajmerem uwielbiam gdy na serwerze panuje zabawa.Jeżeli zabraknie jej tutaj oczywiście ją wprowadzę.Jestem uczciwy oraz inteligentny ładnie buduje oraz jestem dobry w pvp :). Mam nadzieję ,że wniosę cos na serwer i będzie się lepiej grało :).Jestem nastawiony na każdą odpowiedź pod moim postem i jeżeli podanie zostanie odrzucone nie bedę miał do was o to żalu.interesuję się Piłką nożną i grami komputerowymi

Pozdrawiam
Opublikowano

Nick z MC: Dr4G0


Masz premke?: Noup.


Wiek: 16 :P


Jesteś ogarnięty: Myśle że tak :)


Poziom orto: (/10) Zdarzają mi sie wpadki, ale myśle że jest to między 8-9 :P


Napisz coś o sobie i powiedz dlaczego chcesz grać na serwerze: (min. 5 zdan)


Chce zagrać na Tym oto serwerze ponieważ, zakończyłem gre na innym gdyż poprostu upadł, szukam czegoś podobnego do poprzedniego i to jest własnie to :)


Uwielbiam jeździć na deskorolce, rowerze.


Co wieczór spotykam sie ze znajomymi i zawsze znajdziemy sposób żeby sie pośmiać :)


Myśle że to wszystko :P

I wszystko jasne...

Opublikowano

Nick z MC:


Masz premke?:


Wiek: 13


Jesteś ogarnięty: TAK


Poziom orto: 9,9


Napisz coś o sobie i powiedz dlaczego chcesz grać na serwerze:Gram w MC od kilku lat. Ładnie buduje, znam się na redstonie (więc nie zabraknie pułapek) i pluginach. Lubie gry typu FPS. Lubie pomagać innym graczom. Chciałbym zagrać na tym serwerze ponieważ serwery typu KW są znacznie lepsze niż publiczne, będzie można normalnie zagrać a nie umierać zaraz po wyjściu poza spawn.

cover.png?dl=0

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...